Call us 
Czatuj z nami 
Kim jesteśmy?
Gwarancja najlepszej ceny
Korzyści dla naszych klientów
Feedback
Kontakt
marenauta®
Sign out?
+44 20 3005 4676
Skontaktuj się z nami w dowolnej sprawie!
  
 
Gwarantowane najlepsze ceny

Jeśli znajdziesz wybraną czarterowaną łódź przy tych samych warunkach rezerwacji, w ofercie za niższą stawkę, już po dokonaniu rezerwacji - wyrównamy cenę. Wystarczy skontaktować się z nami w ciągu 24h od chwili dokonania rezerwacji, podając szczegóły oferty i adres strony internetowej.

Warunki gwarancji

  1. Skontaktuj się z nami jak najszybciej poprzez e-mail info@marenauta.com nie później niż w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Twój e-mail powinien zawierać dane kontaktowe oraz adres strony internetowej, na której oferowana jest niższa stawka.
  2. Oferta z niższą stawką musi być dostępna i możliwa do rezerwacji, gdy Marenauta.com będzie potwierdzać Twoje roszczenia. Musi to nastąpić w ciągu 24 godzin - 'screenshots', tzw. zrzuty ekranu ze wskazaną ofertą, nie będą akceptowane jako dowód.
  3. Niższa stawka za tę samą łódź musi dotyczyć internetowej oferty tej samej firmy czarterowej, w tej samej bazie, obejmować tę samą datę dotyczącą rozpoczęcia i końca rejsu, te same warunki rezerwacji.
  4. Niższa stawka oferty musi być wyceniona w tej samej walucie.
  5. Marenauta.com dostosuje cenę oferty do niższej stawki, jeżeli rezerwacja przez Marenauta.com jest zakończona i nie podlega odwołaniu.
  6. Jeżeli roszczenie jest nieskuteczne, ponieważ nie jest zgodne z naszymi warunkami gwarancji zastosowania najniższej ceny, warunki rezerwacji zawieraące zasady anulowania rezerwacji mają nadal zastosowanie.
  7. Gwarancja najniższej ceny nie ma zastosowania do łodzi czarterowanych przy zastosowaniu upustu, rabatów Boat Show and Repeated lub innych specjalnych promocji firmy czarterowej, przez którą rezerwacja jest dokonana.
 

Niskie ceny

Bez dodatkowych kosztów
Najlepsze ceny

Największy wybór

Więcej niż 16000 łodzi
Ponad 300 celów podróży

Marenauta

Zadowoleni klienci

Kaucja: 4.9/5
based on 15492 Reviewed on

Obsługa klienta

Pomoc przed i po sprzedaży
Ubezpieczenie

Oferty specjalne? Zapisz się do newslettera​!
Zaabonuj